Przypomnij hasło

Zarejestruj się

Kuferek z koralikami to magiczne miejsce gdzie możesz stworzyć wyjątkową i niepowtarzalną biżuterię już teraz!

Regulamin

Właścicielem sklepu internetowego kuferekzkoralikami.com oraz kufrekzkoralikami.pl jest: Edyta Chmielarz prowadząca działalność pod nazwą:

Kuferek z koralikami Edyta Chmielarz, z siedzibą:

ul.Pełczyńska 10151-180 Wrocław

NIP: 895-184-76-16

Sklep internetowy kuferekzkoralikami.com prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem Internetu, przez stronę http://www.kuferekzkoralikami.com. Prowadzona jest również sprzedaż bezpośrednia na ul. Pełczyńskiej 101 We Wrocławiu w każdy piątek w godz 10-18. Tam również możliwy jest odbiór osobisty zakupionych produktów. Aby móc odebrać zamówienie osobiście należy zaznaczyć właściwą opcję dostawy "Odbiór osobisty" przy składaniu zamówienia oraz uzyskać informację iż zamówienie jest gotowe do odbioru.

Zamówienia

Aby złożyć zamówienie należy się uprzednio zarejestrować. Klient rejestrując się w bazie danych użytkowników sklepu może wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych dotyczących korzystania z oferowanych przez nas serwisów, usług i funkcjonalności w celach statystycznych oraz na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących wyłącznie od naszej firmy.

Potwierdzenie zamówienia następuje drogą mailową lub telefoniczną, co jednoznaczne jest z zawarciem umowy kupna-sprzedaży.

W przypadku braku danego produktu, w złożonym zamówieniu, po uprzednim kontakcie z naszej strony, możliwa jest:

  1. Wymiana brakującego produktu na inny, wskazany przez Kupującego (z rozliczeniem ewentualnej różnicy w cenie)
  2. Zwrot należności za brakujący produkt
  3. Rezygnacja z całości zamówienia

Ewentualne zmiany w zamówieniu Klient może dokonywać aż do momentu wysłania zamówienia do Klienta, kontaktując się pod numerem telefonu: 601090370

Możliwe jest anulowanie niezrealizowanego zamówienia. W tym celu należy wysłać odpowiednią informację na adres kuferekzkoralikami@gmail.pl.

Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT bądź paragon fiskalny. Ceny podane na stronie są podane w złotych polskich i  zawierają podatek VAT.

Czas realizacji i koszty wysyłki

Zamówienia są realizowane od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 15:00. Towar po wysyłany jest od 3 do 7 dni, po zaksięgowaniu wpłaty. Zamówienia są realizowane w kolejności księgowania wpłat.

Po otrzymaniu wpłaty, towar jest pakowany w kopertę bąbelkową oraz wysyłany tak szybko, jak to jest możliwe. Produkty wysyłane są na terenie Polski za pośrednictwem Poczty Polskiej jako przesyłki priorytetowe.

Płatności

Płatność za zamówienie należy dokonać w ciągu 10 dni na konto:

10 1140 2004 0000 3202 7441 0272
Dane do przelewu:
Edyta Chmielarz Kuferek z koralikami
ul.Pełczyńska 101
51-180 Wrocław
 
w tytule przelewu prosimy o podanie numeru zamówienia
 
W przypadku braku otrzymania wpłaty w ciągu 10 dni od daty złożenia zamówienia, zostaje ono automatycznie anulowane.

Pozostałe informacje

Prawa autorskie: wszystkie zdjęcia produktów są własnością sklepu Kuferekzkoralikami.pl i są chronione prawami autorskimi. Zabrania się ich kopiowania i rozpowszechniania, używania do celów handlowych lub prezentacji na innych stronach internetowych bez naszej zgody. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na stronach Kuferekzkoralikami.com użyte są w celach informacyjnych.

Kolory przedmiotów. Kolory mogą się nieznacznie różnić od przedstawionych na zdjęciach, dokładamy wszelkich starań aby zdjęcia jak najbardziej odwzorowywały rzeczywiste kolory produktów.

Reklamacje i zwroty: Zwrot reklamowanych produktów jest możliwy wyłącznie po wcześniejszym kontakcie ze sklepem. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, Klient może odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyn poprzez złożenie stosownego oświadczenia na piśmie w terminie 14 dni od dnia wydania towaru. Zwrot towaru powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Do przesyłki prosimy załączyć otrzymaną fakturę lub paragon.

Dokładamy wszelkich starań by oferowany przez nas towar był jak najwyższej jakości i wolny od wad. Nie może jednak zagwarantować, że oferowane przez niego produkty będą w 100% zgodne z wymiarami. Również stan magazynowy może odbiegać od rzeczywistości, prosimy o wyrozumiałość.

www.kuferekzkoralikami.pl

ul. ks. J. Poniatowskiego 24, 50-326 Wrocław